07.05.2021 21:17
HAKKIMIZDA
Ata Sondaj 1997 yılından bugüne su sondajı ve zemin mühendisliği sektöründe hizmet vermek amacıyla tüm Türkiye çapında gerçekleştirdiği çalışmalarla müşteri portföyünü her geçen gün genişletmiş ve mühendislik yönünde önemli adımlar atmıştır.

Ülkemizin sahip olduğu yeraltı suyu kaynaklarını doğal dengeyi bozmadan ve en ekonomik biçimde değerlendirmeyi amaç edinen Ata Sondaj gelişen teknolojiyi takip ederek konusunda uzman, profesyonel mühendis kadrosuyla yeraltı suyu işletme projeleri gerçekleştirmektedir.

Sektöründe su sondajı, fore kazık, mini kazık, zemin etüdü, zemin sondajı, jet grouting, iksa shotcrete, enjeksiyon, ankraj gibi hizmetleri ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Firmamız tarafından projelendirilen derin su sondaj kuyuları öncesi ve sonrasında gerekli müşavirlik hizmetleri sunulmakta, gerçekleştirilen projenin tüm sorumlulukları Ata Sondaj tarafından alınmaktadır.

Ata Sondaj bunların yanı sıra, kaya ve zemin mühendisliği uygulamalarında günümüzün ekonomik ve teknolojik koşullarına uygun olarak projenin tasarımından gerçekleşmesine kadar tüm aşamalarda bilgi ve tecrübesiyle gerekli çözümleri sunmaktadır. Özellikle jeolojik ve jeofizik etüt çalışmaları, yeraltı hidrolik yapıları, yeraltı suyu aramaları, temel ve zemin araştırmaları gibi konulara ilişkin mühendislik projelerinde ve bu alanlarda karşılaşılan problemlerin çözümünde de faaliyet göstermektedir.

Ata Sondaj genişleyen hizmet yelpazesi ile; Dalgıç pompa, hidrofor, sirkülasyon pompası, drenaj pompaları satış ve sonrası servis hizmetlerinide müşterilerine sunmaktadır.

E-Posta : info@atasondaj.com

Telefon : 0 533 814 1441